Váš spolehlivý obchodní partner

 ambra@ambra.cz

VýrobaOd roku 2007 jsme rozšířili naše podnikání o výrobní prostory se zaměřením na výrobu nábytku. Materiál zde zpracováváme na nejmodernějších výrobních zařízeních s velkým důrazem na přesnost, kvalitu a detail. Přesnost je dána obráběním na CNC strojích. Dělení velkoplošného materiálu se děje na CNC pile MACMAZZA, dokončení hran dílců na automatické olepovačce hran rovných dílců OLIMPIC K 800. Konstrukční spoje, opracování tvarových dílců, olepení tvarových dílců a výrobu atypických prvků provádíme na CNC stroji MORBIDELLI Planet MX1. Kvalitu a detail zajišťují naši vysoce kvalifikovaní pracovníci ve výrobě.

Zásahy do výrobních prostor společnosti konáme s ohledem na zvýšení výrobní kapacity, aby byl zajištěn co nejefektivnější pracovní výkon. Máme zde prověřený a odzkoušený systém zpětné vazby od obchodníka, přes realizátora až po výrobu, která nám zajišťuje, že naše výrobky se neustále zlepšují, čímž dochází ke zjednodušení výrobních postupů a minimalizaci množství použitého materiálu.

V současné době jsme schopni vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Naše společnost se také chová zodpovědně vůči životnímu prostředí. Jejím každodenním cílem je snižování vyprodukovaných emisí, které negativně zatěžují životní prostředí.